UFO: dobrzy czy źli, upadli aniołowie czy demony – CK Quarterman

Ciemne i złowrogie siły walczą o wynik bitew. Te ciemne siły są znacznie bardziej złe niż miara zła w człowieku, i są utrzymywane z dala tylko przez moc Pana Zastępów (aniołów). To są właśnie te złowrogie i ciemne siły, z którymi ludzkość zmaga się, i które muszą być pokonane.

 

StrażnicyTo wprowadzenie jest cytatem z mojej nowej książki, Fallen Angels (Upadli Aniołowie).

Wiele zostało powiedziane w ciągu ostatnich kilku dekad na temat powiązania pomiędzy złymi siłami duchowymi i tymi odgrywanymi przez UFO i ich pasażerów, a także zjawisk związanych z nimi.

Według Księgi Henocha, dokumentu wymienionego przez biblijnego pisarza Jude, „W dniach Jareda, upadli aniołowie zeszli z niebiańskiego królestwa i wzięli sobie żony z córek Adama; to było obrzydliwością w oczach Pana.” Ci upadli aniołowie są nazywani wieloma imionami. Czasami są oni znani jako Grigori, Gibborim i aniołowie Strażnicy (ang. Watchers). Pojawiają się oni w mitologii i folklorze wielu różnych kultur, czasem określani jako istoty, które przybyły z gwiazd, a nawet nazywające samych siebie gwiezdnymi bogami.

Krótka wzmianka o nich znajduje się w Księdze Rodzaju, w jednym z najstarszych pism ludzkości, hebrajskim Starym Testamencie, gdzie upadli aniołowie są nazwani beney ‘elohim.

A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, ujrzeli synowie boży (beney ‘elohim), że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli. I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat. A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.” (Rdz 6, 1-4)

Wiele zostało powiedziane w ciągu ostatnich kilku dekad na temat powiązania pomiędzy rolą jaką odegrały ci biblijni aniołowie Strażnicy, ta grupa nieludzkich istot, która wypadła z łaski ze względu na ich występki z „córkami ludzkimi”, i obecnej kontrowersji dotyczącej UFO.

 

Czy aniołowie Strażnicy są wśród nas?

Ze strony UFO Digest:

W listopadzie 1991 roku Monika Maria Ortega, młoda kolumbijska kobieta, opowiedziała swoją historię w ogólnokrajowym programie telewizyjnym, jej nocnego seksualnego doświadczenia z rzekomo „obcym”, który mógł również być jednym z aniołów Strażników. Jej nieludzki kochanek bardziej przypominał tradycyjnych „ludzi nieba”, „żywioły” czy inne stworzenia, które miały kontakt z ludźmi na poziomie biologicznym w tradycjach, które obejmują cały świat, niż jednego z ostatnich przypadków „zielonych ludków.

W tamtym czasie pani Ortega miała dwanaście lat i mieszkała w Nowym Jorku, kiedy ta wysoka, blond, zielonooka istota nagle zmaterializowała się w jej sypialni. „Na początku widziałam dwa światła. Czułam czyjąś obecność i oczywiście byłam przerażona. Jedno światło było czerwone, a drugie zielone,“ wspomina ona. Te światła powiedziały jej, aby nie obawiała się o swoje bezpieczeństwo. Gdy zaczęła zasypiać, pomimo obecności tych świecących kuli, poczuła pieszczoty i pocałunki na całym jej ciele, gdy jej koszula nocna została zdjęta. „Obudziłam się przerażona i zobaczyłam w łóżku ze mną jakaś istotę w obcisłym stroju. Jego oczy były tak zielone, że kręciło się w głowie od patrzenia na nie. Wydał mi się on bardzo przystojny i bardzo pociągający, i zakochałam się.”

Kochanek Moniki i jego milczący towarzysz (który nigdy nie objawił się w ludzkiej postaci) powiedzieli jej, że podróżowali po całym świecie. Jak ją poinformowali, tym co motywowało ich do kontaktów seksualnych, była ciekawość.

W 1987 roku Monika miała trzeci kontakt z aniołami Strażnikami. Po dwóch latach przeniosła się ona z powrotem do Kolumbii, i ucieszyła się widząc jej nieziemskiego kochanka ponownie. Pod koniec ich spotkania Monika wyraziła swoje pragnienie, aby pójść z nim do „jego świata”, ale owa istota odrzuciła jej prośbę. Dziewczyna miała 19 lat w czasie wywiadu.

 

W Krainie Aniołów Strażników

Metalowe dyski były dostrzegane na niebie nad Himalajami od wieków. UFOnauci, jak są oni opisywani przez mnichów tybetańskich, są w istocie rasą istot która zawsze mieszkała w przestworzach i tyranizowała ludzkość, dopuszczając się małżeństw z ludźmi. Były one uznawane przez mnichów tybetańskich za manifestacje „aniołów Strażników”.

 

Księga Henocha

Według opowieści z Księgi Henocha, dwieście upadłych aniołów – Strażników – było zaangażowanych w poczęcie dzieci z ludzkimi kobietami, tworząc rasę olbrzymów Nefilim. Jest tam wymienione imię lidera grupy tych niebiańskich Strażników, które dla osoby mającej upodobania ufologiczne, wydaje się przywoływać pewne skojarzenia: chodzi tu o Semiaze. Chociaż podobieństwo fonetyczne niczego nie dowodzi, jest to niezwykłe, że przywódca rzekomych „Plejadan” przybywając do Billy’ego Meier’a w jego szwajcarskim odosobnieniu nazywał siebie Semjase. Według Meier’a jest on liderem Plejadan.

Istnieją silne dowody łączące aniołów Strażników wymienionych przez starożytne teksty i istoty, które towarzyszą zjawiskom UFO, jako będącym jednym i tym samym! Dogłębna analiza współczesnych przypadków nie pozostawia wątpliwości, co do związku pomiędzy upadłymi Strażnikami, z których 200 na czele z Semiazą (Semjasą) zeszło na Górę Harmon na starożytnym Bliskim Wschodzie, i współczesnymi przypadkami UFO.

 

Wnioski

Chociaż ufolodzy wzdrygają się na samą wzmiankę o jakimkolwiek anielskim / demonicznym związku, większość przypadków uprowadzeń dostarcza obszernych dowodów, które mogą być rozpatrywane w kontekście demonicznych wpływów. Podczas, gdy ta cała rozmowa o aniołach Strażnikach wiążących się z ludzkimi kobietami u zarania czasu, denerwuje wierzących w pozaziemskich gości i oczywiście teoretyków starożytnych astronautów, nie branie pod uwagę demonicznego elementu towarzyszącego zjawiskom UFO byłoby niebezpieczne.

 

Jacques Vallee w swojej książce “Messengers Of Deception: UFO Contacts and Cults” (Posłańcy Zwiedzenia: Kontakty i Kulty UFO – przyp. tłum.) pisze, że osoby, które doświadczyły takiego kontaktu są uczone:

Doświadczeń bycia poza ciałem (ang. Out-of-Body Experiences) (str. 73)

Komunikacji z duchami (str. 123)

Pisma automatycznego (str. 123)

Niektórzy wchodzą w trans, w których głosy przekazują im wiadomości (str.85)

Wykorzystywania przez UFO kryształów dla mocy, nawet do zasilania ich statków kosmicznych (str. 109)

Zaczynają dostrzegać wzrost ich zdolności parapsychologicznych (str. 83-84).

Seansów spirytualistycznych (str.69).

 

JAK DLA MNIE BRZMI TO JAK UPADLI ANIOŁOWIE I DEMONY!

 

Źródło:

www.fallenangels-ckquarterman.com/ufos-good-or-bad-fallen-angels-or-demons

 

Opracował: Artur P.

2 thoughts on “UFO: dobrzy czy źli, upadli aniołowie czy demony – CK Quarterman”

  1. To jeszcze nie wszystko bym dodał, plan szatana to tak się zakamuflować byśmy nie rozpoznali że to demony. Od czasów Noego wszystko robią w kamuflażu. Jak rozpoznamy ze to demony ludzie uznają też, że Bóg istnieje. Kosmiczna cywilzacja to wybawienie w nowoczesnych technologiach itd. których nam brakuje (cala kultura obecnie żąda nowych technologii). Stworzenie nowoczesnej technologicznie broni, która jednym przyciskiem zniszczy dowolnego człowieka na ziemi, czy też ludzi w dowolnej ilości… uff co za wybawienie na wszystkie wojny. Wszyscy żyją w strachu, a tym prochem strachu demony mogą się żywić. Niby to strach ale też w pokój między sobą. Te technologie mają dać pokój na ziemi i wybawienie np. od pracy/ruchu itd. do wegetowania w strachu i zdominowaniu.

    Takie szatańskie wybawienie od problemów współczesności…. ale pocieszajmy się i zapraszajmy tymczasem przechodniów na ucztę do Boga!

  2. Teoria helliocentryczna to szatańskie kłamstwo. Gdyby była prawdą, to Gwiazda Polarna nie mogłaby zawsze świecić w tym samym miejscu, podobnie, jak też nie znajdziemy na gruncie „przewrotu kopernikańskiego” wyjaśnienia zmian pór roku i efektu halo.
    Prawdziwy obraz świata prezentuje Teocentryzm, zwany także Niebocentryzmem. Polecam zapoznawanie się z jego aspektami, na przykład z tej strony internetowej:

    https://niebocentryzm.blogspot.com/2019/01/wahado-foucaulta-potwierdza.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *